NAIL LOVE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Love your NAILS!!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare


 

 Modele facute cu ajutorul culorilor acrilice pe baza de apa

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Admin_Nail Love
Admin
Admin_Nail Love


Mesaje : 15
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 35
Localizare : Cluj Napoca

Modele facute cu ajutorul culorilor acrilice pe baza de apa Empty
MesajSubiect: Modele facute cu ajutorul culorilor acrilice pe baza de apa   Modele facute cu ajutorul culorilor acrilice pe baza de apa Icon_minitimeMar Noi 03, 2009 4:10 pm

Modele facute cu ajutorul culorilor acrilice pe baza de apa Nail_b10
Modele facute cu ajutorul culorilor acrilice pe baza de apa Nailar14
Sus In jos
http://naillove.weebly.com/
Yra***




Mesaje : 1
Data de inscriere : 21/01/2010

Modele facute cu ajutorul culorilor acrilice pe baza de apa Empty
MesajSubiect: Re: Modele facute cu ajutorul culorilor acrilice pe baza de apa   Modele facute cu ajutorul culorilor acrilice pe baza de apa Icon_minitimeJoi Ian 21, 2010 10:19 pm

Salut! Sunt incepatoare in acest domeniu... va rog sa-mi recomandati o firma sau un site de unde as putea sa cumpar pensule si vopsele acrilice profesionale. Va multumesc anticipat!
Sus In jos
Gabry




Mesaje : 1
Data de inscriere : 10/11/2010

Modele facute cu ajutorul culorilor acrilice pe baza de apa Empty
MesajSubiect: Re: Modele facute cu ajutorul culorilor acrilice pe baza de apa   Modele facute cu ajutorul culorilor acrilice pe baza de apa Icon_minitimeMier Noi 10, 2010 8:47 pm

Buna, am si eu o mica problema, tocmai am facut un curs de picturi cu vopsele acrilice, dar intampin o mare problema...la o zi sau 2 clientelor le merge jos de la varfuri gelul cu tot cu pictura...nu imi dau seama ce se intampla deoarece sigilez foarte bine varful....puteti sa ma lamuriti va rog....multumesc anticipat...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Modele facute cu ajutorul culorilor acrilice pe baza de apa Empty
MesajSubiect: Re: Modele facute cu ajutorul culorilor acrilice pe baza de apa   Modele facute cu ajutorul culorilor acrilice pe baza de apa Icon_minitime

Sus In jos
 
Modele facute cu ajutorul culorilor acrilice pe baza de apa
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Un french usor cu ajutorul lacului de unghii
» intretinere

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NAIL LOVE :: NAIL ART :: Decoratii acryl-
Mergi direct la: